Slim Browser

2019-01-01 0 przez Pliki

Slim Browser najlepsza przeglądarka internetowa dla systemu Windows pod względem oszczędności czasu.

Jest nakładką na przeglądarkę Microsoft Internet Explorer, znacznie rozszerzającą możliwości danej przeglądarki stron www. Po pierwszym uruchomieniu program przechwytuje ustawienia z IE. Aplikacja umożliwia otwieranie kolejnych stron www w formie zakładek (rozwiązanie znane m.in. użytkownikom Opera czy Mozilli). SlimBrowser blokuje wyskakujące okna pop-up oraz posiada wygodne narzędzie do wypełniania formularzy na stronach internetowych. Warto wspomnieć o dostępie do słowników oraz translatorów on-line.

SlimBrowser to szybsze uruchamianie, szybsze przeglądanie Internetu, 10-krotnie szybsze pobieranie plików i filmów, 20-krotnie szybsze przesyłanie zdjęć. Oszczędzaj zmarnowany czas, naciśnięcia klawiszy i kliknięcia myszką dzięki sztucznej inteligencji i automatyzacji. Integracja ze skanerami wirusów online, bezpieczne zarządzanie hasłami, bezpieczne usuwanie wszystkich śladów.

SlimBrowser

Integracja z Facebookiem jednym kliknięciem.

Szybkie przesyłanie zdjęć. Natychmiastowe przesyłanie zdjęć i kadrowanie zdjęć.

Z łatwością udostępniaj stronę, zdjęcie lub fragment tekstu na dowolnej stronie na Facebooku za pomocą przeglądarki. Przesyłaj zdjęcia 10 razy szybciej. Dodaj piękne ramki do przesyłanych zdjęć.

Wbudowane tłumaczenie stron internetowych. Tłumaczenie stron internetowych i tekstów.

Skuteczny bloker reklam. Blokuj irytujące reklamy za pomocą Ad Blockera.

Wybierz i przetłumacz dowolny fragment tekstu na dowolnej stronie między dowolnymi dwoma językami. Eliminuje natrętne obrazy reklam ze stron internetowych. Oszczędzaj ból oczu i przepustowość!

Zintegrowana prognoza pogodyWarunki pogodowe i prognoza pogody.

Ekosystem wtyczek i motywów.

Wyświetlaj aktualne warunki pogodowe i prognozę pogody bezpośrednio w oknie przeglądarki. Kompatybilny ze wszystkimi wtyczkami i rozszerzeniami zaprojektowanymi dla Mozilla Firefox.

Pobierz teraz najlepszą przeglądarkę internetową i zacznij korzystać z zupełnie nowych możliwości surfowania po sieci! Darmowe pobieranie z chomikuj pełnej wersji.

Pobierz Slim Browser za darmo https://www.slimbrowser.net/pl/dlpage.php