Slimjet przeglądarka bez reklam

1 stycznia 2019 0 Pliki

Slimjet przeglądarka bez reklam blokuje niechciane adsy. Ciekawa przeglądarka stron www która ma możliwość podglądu otwartych paneli, funkcję blokowania uciążliwych reklam, opcję wyłączania dźwięków na stronach WWW, auto uzupełnianie formularzy, obsługę proxy, możliwość powiększania strony, filtr plików Flash, obsługa skrótów klawiszowych i dobry system zarządzania pamięcią. Na uwagę zasługuje również wbudowany, prosty menadżer pobierania plików . Program sprawdza się bowiem oferuje ciekawe możliwości w przeglądaniu internetu.

NAJSZYBSZA PRZEGLĄDARKA INTERNETOWA, KTÓRA AUTOMATYCZNIE BLOKUJE REKLAMY

Masz już dość natrętnych reklam, które próbują śledzić wszystko, co robisz online, irytuje twoje oczy i marnuje czas? Witamy w TYLKO przeglądarce, która automatycznie blokuje reklamy. Nie są wymagane żadne wtyczki, opt-in ani konfiguracje. Ciesz się czystą i pozbawioną reklam siecią z błyskawiczną prędkością.

Masz dość ciągłego oglądania przez duże firmy, takie jak Facebook czy Google, bez względu na to, gdzie się wybierasz? Tutaj możesz odpocząć. Przebudowany z projektu Chromium open source, Slimjet nie wysyła do Google żadnych danych o użytkowaniu, takich jak Chrome . Ponadto Slimjet jest uzbrojony w najbardziej zaawansowaną technologię anty-śledzącą, która udaremnia różne próby inwazji na Twoją prywatność (np. Śledzenie Twojej tożsamości lub profilowanie zachowania) przez natrętne firmy. Szybsze uruchamianie przeglądarki, szybsze ładowanie strony, bardzo responsywny interfejs użytkownika obsługiwany przez wiodący w branży silnik Blink.

Wyposażony w zaawansowane funkcje i elastyczne opcje Slimjet robi więcej dla każdego użytkownika, nie polegając na zewnętrznych wtyczkach. Automatyczna ochrona przed phishingiem i złośliwym oprogramowaniem, zaawansowane opcje kontroli prywatności, solidna architektura wieloprocesowa w piaskownicy. Darmowe pobieranie z chomikuj po polsku.

Przeglądarka Slimjet Portable wersja przenośna bez instalacji też jest dostępna.

Pobierz SlimJet za darmo https://www.slimjet.com/