UC Browser

2016-05-06 0 przez Pliki

UC Browser jest bardzo popularną przeglądarką na urządzeniach mobilnych, a teraz jest dostępna na Windows. Wygląda bardzo podobnie do Google Chrome, ale ma kilka dodatkowych funkcji i jest bardziej spersonalizowana.

UC Browser dołącza do coraz większej listy przeglądarek opartych o chromium, co wyjaśnia jego podobieństwa do Google Chrome. UC Browser można również ustawić tak aby wyświetlić strony internetowe tak, jakby to był Internet Explorer.

Rozszerzenia Chrome są obsługiwane i mogą być instalowane bezpośrednio ze sklepu Chrome Web Store. Jest on kompatybilny z większością rozszerzeń w sklepie.

UC Browser

Dodatkowa cecha jest UC Free WIFI , która zamienia komputer w hotspot WiFi, dzięki czemu można udostępniać połączenie z telefonów komórkowych i innych urządzeń. Przeglądarka może także blokować reklamy online, korzystając z list od AdBlock – ta funkcja nie jest włączona domyślnie.

UC Browser posiada przycisk specjalnie po to, aby można było szybko i łatwo zmienić motyw. Można wybrać jeden z dwóch ekranów startowych.
UC Browser to ciekawa alternatywa dla Chrome, który jest łatwy w obsłudze, konfigurowalny i zapewnia kilka przydatnych dodatkowych funkcji.