WinPatrol za darmo do pobrania

2017-03-17 0 przez Pliki

WinPatrol za darmo do pobrania program do zabezpieczenia systemu przed złośliwym oprogramowaniem. Aplikacja pozwala zarządzać listą programów uruchamianych razem z Windows i monitorować programy usiłujące się do niej dołączyć. WinPatrol umożliwia opóźnienie autostartu dla wybranych aplikacji, wyświetla także uruchomione procesy oraz ukryte pliki. Program doskonale nadaje się jako dodatkowe zabezpieczenie komputera przed oprogramowaniem szpiegowskim i trojanami.

Chroń swoje komputery osobiste przed oprogramowaniem typu ransomware, złośliwym oprogramowaniem, zagrożeniami zero-day i innymi funkcjami dzięki WinPatrol WAR wykorzystuje nasz potężny silnik sztucznej inteligencji, aby dać ransomware i złośliwemu oprogramowaniu dawkę własnego leku i zablokować je, zanim będą mogły zainfekować.

WinPatrol  to darmowe narzędzie bezpieczeństwa, które pozwala przyjrzeć się bliżej systemu Windows, aby wykryć programy, które nie powinny być uruchomione. Podczas korzystania z WinPatrol zobaczysz różne zakładki, które pokazują informacje o sekcjach konfiguracji w systemie Windows. Te karty pozwalają uzyskać dobry przegląd uruchamianych programów i plików, które mogły zostać pozostawione przez złośliwe oprogramowanie

Pobierz za darmo https://www.winpatrol.com/mydownloads/