ALLPlayer 8.8 odtwarzacz z wyszukiwarką filmów

2020-01-01 0 przez Pliki

ALLPlayer 8.8 to nowy odtwarzacz filmów, w której dla wygody użytkowników dodano możliwość podglądu filmu na pasku postępu podczas przewijania, zaktualizowaliśmy bibliotekę kodeków audio-video oraz ulepszyliśmy playlistę odtwarzacza. Poprawiono wyświetlanie filmów nagrywanych smartfonami, oraz usprawniono obsługę radia a lista najnowszych stacji została zaktualizowana.

Najnowsza wersja ALLplayer popularnego odtwarzacza multimedialnego z wbudowanymi kodekami i funkcją odtwarzania torrentów została właśnie udostępniona do pobrania. Wersja ALLPlayer 8.8 wyróżnia się nowoczesnym i intuicyjnym w obsłudze interfejsem znanym bardziej z obsługi smartfonów czy tabletów niż z systemu Windows. Wszystkie funkcje są szybko dostępne, dokładnie w momencie, w którym są potrzebne, a automatyczne i bezpłatne aktualizacje kodeków sprawiają że można za pomocą ALLPlayera odtworzyć praktycznie każdy format plika audio/video.

Jedną z kluczowych zmian w ALLPlayerze jest dodanie wyszukiwarki filmów – odtwarzacz wykorzystuje funkcję streamingu filmów video z lektorem lub napisami i pozwala oglądać filmy i seriale bez potrzeby wcześniejszego pobierania całego pliku na dysk.

Jedną z największych zalet ALLPLayer najnowszy silnik programu oprócz ulepszonej obsługi najnowszych standardów audio i video, takich jak obsługa 4K, UltraHD czy WebM, wprowadza także usprawnienia w obsłudze i jakości wyświetlanych napisów. Łącząc się z czołowym serwisem z napisami Napisy24 oraz takimi bazami jak Napiprojekt i międzynarodowym serwisem Opensubtitles.org, ALLPlayer automatycznie pobierze idealnie dopasowane napisy w wybranym języku.

allplayer-6-0-darmowy-odtwarzacz-video-01

W przypadku braku plików w bazie, program powiadomi użytkownika e-mailem lub sms-em kiedy staną się dostępne. Niespotykaną w innych odtwarzaczach funkcją jest odtwarzanie filmów i seriali z sieci torrent z dopasowanymi napisami bez potrzeby wcześniejszego pobierania całości na dysk. Wystarczy przeciągnąć do okna ALLPlayera plik torrent i oglądać film podczas pobierania.

allplayer-6-0-napisy-24

Nowy ALLPlayer to również bezpłatna wypożyczalnia filmów VOD w której pośród kilkuset pozycji filmowych każdy znajdzie coś dla siebie.

allplayer-6-0-darmowy-odtwarzacz-video-03

Dla wygody użytkowników twórcy programu stworzyli również ALLPlayer Pilot – wygodną aplikację na telefony i tablety z systemem Android, która umożliwia sterowanie odtwarzaczem bez potrzeby podchodzenia do komputera.

ALLplayer 8.8

  • pełne wsparcie dla systemu Windows 10
  • obsługa klawiatur multimedialnych
  • wbudowane kodeki, dzięki którym odtworzysz dowolny plik audio/video (w tym filmy w rozdzielczoœci 4KULTRA HD )
  • wyszukiwarka filmów i seriali
  • najlepsze stacje radiowe
  • automatyczne pobieranie napisów do najnowszych produkcji z funkcją powiadomień w momencie, kiedy tylko będą dostępne
  • pilot do sterowania ALLPlayerem na telefon lub tablet z systemem Android
  • nowoczesny interface

Program dostępny do pobrania na naszej stronie tutaj.