GClean program do ochrony prywatności

2019-01-11 0 przez Pliki

GClean program do ochrony prywatności GoogleClean to aplikacja, która uniemożliwi programom firmy Google wysyłanie na serwery producenta informacji dotyczących użytkownika. Zabezpiecza prywatne dane podczas korzystania z takich narzędzi jak Google Desktop, Google Chrome, Google Picasa, Google Earth czy Google Toolbar. Aplikacja ta oczywiście w żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności w/w aplikacji. GoogleClean pomoże w zabezpieczeniu wielu poufnych informacji o użytkowniku jakie normalnie zostałyby przesłane na serwery Google.

Wyłącza funkcje szpiegowskie różnych aplikacji Google. Usuwa ślady aplikacji Google na komputerze. Automatyczne sprawdzanie śladów aplikacji Google z automatycznym czyszczeniem.

Program do ochrony prywatności w sieci

Wiele aplikacji Google zbiera informacje o swoich użytkownikach i wysyła dane z powrotem do domu. Google dokładnie wie, jakie strony internetowe odwiedziłeś i jakie treści szukasz w internecie. Jest prawie niemożliwe, aby wyłączyć niektóre z tych cech szpiegowskich ręcznie. Z GoogleClean można wyłączyć te transfery danych.

Zapobiega ruchowi danych. Wyłącza funkcje przesyłania danych różnych aplikacji Google. Usuwa ślady aplikacji Google na twoim komputerze. Automatyczne sprawdzanie śladów aplikacji i automatyczne czyszczenie.

Znajdź i usuń pliki cookie flash (znane również jako Super-cookies), dane formularzy, surfing ślady i śmieci danych aplikacji Google.

Nie ma potrzeby, aby usunąć ślady surfowania ręcznie. GClean to niewielka aplikacja, która będzie stale zwracać uwagę na ślady Google i śmieci dane na komputerze. GClean uruchamia się z Windows i będzie czysty system automatycznie.

Pobierz GClean bezpłatna wersja do pobrania https://www.abelssoft.de/en/windows/security-privacy/gclean