MOBILedit!

2014-02-25 0 przez Pliki

MOBILedit! to narzędzie do zarządzania telefonami i smartfonami, obsługujące prawie wszystkie urządzenia dostępne na rynku.

MOBILedit! umożliwia zaawansowane zarządzanie telefonem z poziomu komputera. Instalując program i podłączając telefon przy pomocy Bluetooth, IrDA lub kabla USB, uzyskasz dostęp do wszystkich danych zapisanych w pamięci telefonu. Dane te możesz nastepnie edytować, synchronizowac, dodawać lub usuwać.

Oprócz obsługi telefonów najbardziej znanych marek: HTC, Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG i Motorola, MOBILedit! potrafi także obsługiwać wiele typów smartphone’ów, m.in. Android, iPhone, Blackberry, Symbian, and Windows Mobile.

W trybie Lite istnieje kilka ograniczeń: zawartość telefonu otwierana jest w trybie tylko do odczytu, do wychodzacych wiadomości SMS będzie dołączony tekst „Sent by MOBILedit!”, ograniczenie do pięciu wybranych numerów przy każdym uruchomieniu programu, ograniczenie transferu do jednego pliku przy każdym uruchomieniu programu, dzwoniki mogą być edytowane i zapisywane na dysk, ale tylko jeden dzwonek może być zapisany do telefonu przy jednorazowym uruchomieniu programu, filmy mogą być edytowane i zapisywane na dysk, ale nie mogą być zapisane w pamięci telefonu, mBoox nie może być zapisany w pamięci telefonu.