DiRT Rally 2 za darmo

2020-01-04 0 przez Pliki

Colin McRae: DiRT Rally 2 za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku download to druga część wyścigów samochodowych stworzona przez brytyjska firmę Codemasters. W wersji demo Colin McRae: DiRT 2, które udostępnili nam twórcy z Codemasters, możemy wziąć udział w dwóch rodzajach zawodów. Do sprawdzenia przy okazji Mitsubishi Eclipse GT na torze w Maroku oraz Stuka TT na torze Ensenada Port w Kalifornii. Gra z Polskiej dystrybucji i po polsku (dubbing). DiRT 2 łączy emocje i agresję wyścigów terenowych ze stylem i talentem sportów ekstremalnych.

Król wyścigów terenowych powrócił z DiRT 2 w 2009 roku – tym razem w nowym trybie kariery z turbodoładowaniem. Dzięki karierze, która obejmowała zarówno wyścigi terenowe solo, jak i wiele samochodów, oraz niesamowicie intensywnym i satysfakcjonującym doświadczeniem online dla wielu graczy, obejmującym Rally, Raid i Rallycross, DiRT 2 zapewnił niespotykaną przyjemność z gatunku wyścigowego.

Oprócz prostych rodzajów gier, DiRT 2 była pierwszą grą z serii, która wprowadziła serię trybów specjalnych, w tym Gatecrasher, Domination i Last Man Standing.

IGN ocenił DiRT 2 jako: „wspaniałą grę wyścigową z satysfakcjonującymi odcinkami rajdowymi i całą masą wyścigów między kołami”.

Gra Dirt 2 na PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows, PlayStation Portable, Wii, Nintendo DS, Mac OS. Gra DiRT 2 spolszczenie do pobrania z chomikuj za darmo.

Darmowy weekend z DiRT Rally 2.0 XBOX ONE

Pobierz tutaj z Microsoft https://www.microsoft.com/en-us/store/collections/freeplaydays/xbox

Do gry Dirt Rally 2 wymagany jest aktywny abonament XBOX Live Gold
Okres darmowego dostępu potrwa do poniedziałku, do godz. 8:59 , naszego ( polskiego) czasu.

Pobierz Colin McRae: DiRT 2 za darmo pełna wersja.