AudioGoGo

2012-06-09 0 przez Pliki

AudioGoGo darmowy program do zgrywania ścieżek z płyt CD Audio/Extra do plików WAV bądź do MP3 bez instalacji. Program wykorzystuje dwa darmowe kodeki: AKRip32.DLL – czeski moduł stworzony przez Andy Keya (zgrywanie ścieżek audio do WAV), GoGo.DLL – japoński kodek stworzony na bazie popularnego kodeku Lame (zgrywanie WAV do MP3). Program łączy się z bazą płyt „freedb” w celu pobrania tytułów piosenek, zapisuje informacje o płycie do plików cdplayer.ini, dodaje tagi, odświeża główne okno programu po każdorazowym włożeniu płyty do napędu, opcja „kompresuj w locie” do MP3 (pomija pliki WAV). Największą jego zaletą jest szybkość działania.

AudioGoGo jest jednym z najlepszych dostępnych koderów MP3 i jest ZA DARMO!

Aby zainstalować Audiogogo, po prostu użyj programu takiego jak WinZip, aby rozpakować plik audiogogo.zip do folderu na komputerze. Nie przeciągaj plików poza archiwum zip, ponieważ struktura katalogów zapisana w archiwum musi zostać zachowana, aby program działał poprawnie. Po rozpakowaniu możesz uruchomić program audiogogo i rozpocząć zgrywanie / kodowanie płyt CD lub kodowanie z plików WAV. Program jest bardzo intuicyjny, obsługuje 30 języków, ma wiele fajnych funkcji i jest bardzo szybki.

Aby uzyskać jak największą wydajność programu, upewnij się, że włączysz kodowanie w locie i MMX / SSE / 3D

Program uzyskuje dostęp do bezpłatnej bazy danych CD na www.freedb.org . Większość koderów MP3 korzysta obecnie z takiej bazy danych, ale niektóre z nich nie. Ponadto większość programów do kodowania implementuje funkcję bazy danych w sposób, który może powodować zakłócenia, dzięki Audiogogo masz większą kontrolę.

AudioGoGo konwersja cda na mp3 online, darmowy program do zmiany plików cda na mp3.

Pobierz AudioGoGo za darmo