Nitro PDF Reader

2017-01-01 0 Pliki

Nitro PDF Reader to darmowy czytnik i edytor dokumentów PDF wyposażony w wiele przydatnych funkcji. Aplikacja posiada interfejs znany z pakietu biurowego Microsoft Office, dzięki któremu narzędzia mamy szybko pod ręką i łatwo pogrupowane. Podczas przeglądania złożonych dokumentów PDF, Nitro PDF Reader grupuje dokument włączając w to strony, ulubione, komentarze, sygnatury i załączniki. Program pozwala także wyeksportować wszystkie obrazki z PDF-a do wskazanego przez nas katalogu, a także tworzyć dokumenty PDF z przeszło 300 rodzajów formatów plików (w tym utworzonych w Microsoft Office, Corel WordPerfect lub z plików tekstowych, HTML i graficznych).

Z Nitro PDF Reader można otworzyć pliki PDF z ponad 300 różnych formatów. Aplikacja posiada wiele funkcji. Możesz skomentować, przegląd i współpracować całą swoją pracę. To pozwala wypełnić formularze i zapisywać je w formacie PDF, tekst wyodrębnić i obrazów. Nitro PDF Reader posiada także wsparcie dla QuickSign, elektronicznie podpisać i odesłać dokumenty w kilka sekund.

Nitro PDF Reader

posiada intuicyjny interfejs użytkownika z ramą. Aplikacja ma dobrą gamę zaawansowanych funkcji, które przekraczają te znajdujące się w standardowym czytniku PDF.

Najważniejsze cechy:

  • Obraz i wsparcie ekstrakcji tekstu.
  • Drukuj do PDF.
  • Przeciągnij i upuść.
  • W pełni funkcjonalne przeglądanie PDF.
  • Czytanie dokumentów z ponad 300 formatów.
  • Prosty i przyjazny interfejs użytkownika.

Pobierz program do otworzenia PDF za darmo na komputer z Windows 10,  8 i 7.


Autor: Nitro PDF Pty Ltd.
Wersja: darmowa
Rozmiar: 54 MB
Pobierz