PDFill PDF Tools Free

2016-10-13 0 przez Pliki

PDFill PDF Tools Free to darmowy program do wykonywania operacji na plikach PDF. Program umożliwia między innymi: łączenie wielu plików w jeden, usuwanie wybranych stron, szyfrowanie dokumentów, nakładanie znaków wodnych, czy też dodawanie nagłówka i stopki w dokumentach.

Poza funkcjami do łączenia wielu plików PDF, usuwania zbędnych stron itp. PDFill PDF Tools Free daje również możliwość szyfrowania dokumentów kluczami 40- lub 128-bitowymi (blokowanie możliwości otworzenia, zmiany zawartości, drukowania itd.), zmiany orientacji poszczególnych stron, dodawania stopki i nagłówka, nakładania znaków wodnych (zarówno w postaci tekstowej, jak również graficznej) itp.

PDFill PDF Tools Free

Co więcej program wyposażony jest w narzędzie do tworzenia dokumentów PDF z plików graficznych: BMP, JPG, GIF, PNG, TIFF i WMF, oraz wyodrębniać do nich wybrane strony, konwertować pliki PS (PostScript) do formatu PDF oraz przechwytywać obrazy pochodzące ze skanera, kamerki internetowej i zapisywać je jako grafikę lub dokumenty PDF.

Wraz z aplikacją w systemie instalowana jest tzw. wirtualna drukarka, pozwalająca tworzyć pliki PDF z poziomu dowolnego programu, umożliwiającego wydruk, a także aplikacja PDFill PDF Editor pozwalająca edytować istniejące już dokumenty.

Pobierz PDFill PDF Tools Free na Microsoft Windows XP/2003/2008/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10(32/64 Bit)