ViStart menu start Windows 7

2018-01-20 0 przez Pliki

Ulepsz menu startowe systemu Windows za pomocą Vistart 8. Dzięki fajnym niestandardowym skórkom menu startowym, takim jak skórka metra menu startowego Windows 8, przyciski menu startowego i wiele dodatkowych funkcji. Najlepsze menu startowe dla Windows 8 i zgodne z Windows 7, Vista i XP, które można pobrać za darmo. Pobierz menu startowe z powrotem w Windows 8 lub zamień menu Start w Windows 7, Vista lub XP.

ViStart to program zmieniający standardowe menu Windows XP na ładniejsze i bardziej funkcjonalne menu Windows Vista. Program do odpowiedniej zmiany menu z Windowsowego XP do odpowiedniego paska Visty. Program potrafi odtworzyć całkowicie pasek, który posiada nową funkcjonalność. Program jest zaopatrzony nie tylko w wizualne elementy Menu z Visty, ale również w jego funkcjonalność w postaci szybkiego przeszukiwania elementów znajdujących się w menu oraz listy najczęściej otwieranych aplikacji.

ViStart zawiera teraz zupełnie nowe menu Start Skórka systemu Windows 7 + więcej skórek, takich jak menu Start systemu Windows 8 Skórka Metro w galerii online. Czasy się zmieniają, a ViStart zmienia się wraz z nimi! Podczas przeprogramowywania ViStart podjąłem kluczową decyzję, zamiast po prostu stworzyć nowy układ, taki jak Windows 7 dla ViStart, zdecydowałem się na dostosowanie nawet tego elementu do własnych potrzeb. Użytkownicy mają teraz pełną kontrolę nad menu startowym, co daje im możliwość dostosowywania wszystkich elementów w ViStart, co oznacza, że ​​powinny być jeszcze bardziej zróżnicowane skórki menu startowego opracowane przez społeczność!

Najlepsza wymiana menu Start dla Windows 8, Windows 7 właśnie stała się lepsza! Funkcja, która od zawsze jest poszukiwana w ViGlance, jest już dostępna. Prosiłeś o to, masz to – ultra rozmycie. W nocnym laboratorium potrzeba było kilku kompilacji testowych, aby uzyskać wyrafinowane rozmycie, które jest w sam raz i jest zgodne z Windows XP, Vista i 7, które nie wpływają na wydajność, jak niektóre inne zamienniki menu Start.

Pobierz Vistart https://lee-soft.com/vistart/