PS3 Media Server za darmo

2017-08-19 0 przez Pliki

PS3 Media Server za darmo to multiplatformowy serwer DLNA przeznaczony do transkodowania i wysyłania poprzez sieć plików multimedialnych do urządzeń obsługujących technologię DLNA (telewizory, radia, PlayStation 3, Xbox 360).

PS3 Media Server może strumieniowo wysyłać i transkodować pliki tak, by były możliwe do obejrzenia na ekranie naszego sprzętu. Formaty jakie możemy odtworzyć i przesłać to: JPG, PNG, GIF, TIFF, AVI, MP4, TS, M2TS, MPEG, MKV, FLV, OGM, OGG, FLAC, MPC, APE. PS3 Media Server ma możliwość wyświetlania napisów do filmów zapisanych w formacie TXT, również w przypadku gdy urządzenie nie posiada takiej funkcji.

PS3 Media Server to zgodny z DLNA serwer multimediów UPnP. Serwer PS3 Media Server, pierwotnie napisany z myślą o obsłudze PlayStation 3, został rozszerzony o obsługę innych rendererów multimediów, w tym smartfonów, telewizorów, odtwarzaczy muzycznych i innych.

Ponieważ jest napisany w Javie, PS3 Media Server obsługuje wszystkie główne systemy operacyjne, z wersjami dla Windows, Linux i Mac OS X.

Program przesyła strumieniowo lub transkoduje wiele różnych formatów multimediów przy niewielkiej lub żadnej konfiguracji.

Obsługiwane są przez MEncodera, FFmpeg, tsMuxeR i AviSynth, które oferują obsługę wielu formatów multimediów.

Pobierz PS3 Media Server za darmo https://sourceforge.net/projects/ps3mediaserver/