Avi2DVD darmowy konwerter AVI na DVD

2017-06-10 0 przez Pliki

Avi2DVD darmowy konwerter AVI na DVD to narzędzie przeznaczone do konwertowania AVI, OGM, MKV, WMV, do formatu DVD, SVCD, VCD. Program posiada opcje własnoręcznego ustawienia bitrate, konwersji NTSC do PAL oraz ustalenia rozdziałów na płycie co określony czas. Również możemy dodać do filmu ścieżkę napisów w formacie TXT lub SRT, która zostanie wklejona w obraz. Na koniec pozostaje przygotowanie Menu DVD i uruchomienie konwersji. Ciekawą funkcją Avi2Dvd jest możliwość określenia w jakich odstępach mają być nowe rozdziały w filmie, można ustalić w stałych odstępach czasowych np.: co 5 minut lub w określonych dokładnie co do sekundy miejscach filmu.

Darmowy konwerter AVI na DVD

 Avi2Dvd to narzędzie All In One, które konwertuje za pomocą zaledwie kilku kliknięć dowolnego Avi / Ogm / Mkv / Mp4 / Wmv / DVD na DVD / SVCD / VCD. 

Obsługuje wiele strumieni audio i maksymalnie trzy zewnętrzne napisy tekstowe. Avi2Dvd obsługuje także filmy w wysokiej rozdzielczości (HD) w kontenerach avi, mkv i mp4.
Avi2Dvd może działać na Windows XP, Vista, 7, 8 .
Najnowsze wersje Avi2Dvd akceptują wideo DV-AVI, więc może obsługiwać przechwycone pliki AVI z cyfrowych kamer wideo.
Avi2Dvd produkuje z łatwością półprofesjonalne menu DVD z przyciskami rozdziałów / audio / napisów.
To narzędzie jest w 100% darmowe i wykorzystuje tylko bezpłatne oprogramowanie.

Avi2Dvd został dokładnie przetestowany na wszystkich najnowszych platformach Windows, takich jak Windows 7 i Windows 8.

Zwróć uwagę, że Avi2Dvd jest zależne od kodeka, więc pakiety mega-kodeków mogą wpływać na funkcjonalność tego konwertera narzędzi avi na DVD. Spróbuj zainstalować kodeki zalecane w sekcji funkcji. Splitter Morgana jest znany na przykład z wielu problemów z Avi2Dvd. Filtry Nero też … Gdy wystąpi problem z kodekiem, upewnij się, że odinstalowałeś nieobsługiwany kodek i spróbuj ponownie zainstalować program.

Pobierz Avi2Dvd za darmo na komputer https://www.trustfm.net/software/video/Avi2Dvd.php?page=Download