TweakNow WinSecret

2018-01-28 0 przez Pliki

TweakNow WinSecret to program do zmiany wielu ukrytych opcji w rejestrze systemowym. W aplikacji występują moduły umożliwiające zmianę ustawień: Applications, Control Panel, Desktop, Miscellaneous, Network & Internet, OEM Info, Special Folders, Start Menu, User Accounts, Windows Core, Windows Explorer. Umożliwiono nam również kontrolę nad  programami uruchamiającymi się razem z systemem oraz odinstalować programy lub usunąć błędne i niepotrzebne wpisy z „dodaj/usuń programy”.

Jako użytkownik systemu Windows od dawna słyszałeś o rejestrze. Rejestr to specjalny plik na dysku twardym, który zawiera większość danych ustawień systemu Windows. Chcesz poprawić szybkość Internetu lub wyświetlić komunikat przy logowaniu do systemu Windows? Nie ma problemu, zadania te można łatwo wykonać, po prostu edytując wartość rejestru. Niestety rejestr nie jest przyjaznym miejscem dla większości ludzi. Zmiana niewłaściwej wartości w rejestrze może spowodować nieprzewidywalny problem w systemie Windows. Dlatego początkujący użytkownicy nie powinni edytować wartości rejestru bezpośrednio za pomocą edytora rejestru samodzielnie.

W TweakNow WinSecret zebraliśmy najpopularniejsze ustawienia rejestru systemu Windows 8 /7 / Vista / XP i udostępniamy je w łatwym i bezpiecznym interfejsie użytkownika.

Pobierz TweakNow WinSecret za darmo http://www.tweaknow.com/WinSecret.php