Eusing Maze Lock blokowanie dostępu do komputera

2019-03-27 0 przez Pliki

Eusing Maze Lock to program do blokowania dostępu do komputera podczas naszej nieobecności. Aplikacja zabezpiecza dostęp do komputera przed niepowołanymi osobami, a nieudana próba „logowania” zablokuje możliwość ponownej próby na 60 sekund i uruchomiony zostanie alarmowy sygnał dźwiękowy. Odblokowanie dostępu do systemu możliwe jest wyłącznie po „narysowaniu” przy użyciu wyświetlonych na ekranie kropek zdefiniowanego wcześniej kształtu.

Zablokowanie ekranu uniemożliwia innym osobom dostęp do twojego komputera, gdy jesteś z dala od niego. Istnieje kilka aplikacji, które mogą pomóc Ci zablokować komputer. 

Eusing Maze Lock wykorzystuje nową technikę, aby pomóc komputerowi, opiera się na wzorach. Najpierw musisz ustawić własny wzór odblokowania, łącząc ze sobą niektóre z dziewięciu kropek (domyślnie ustawiony został domyślny wzór odblokowania). Podczas próby odblokowania komputera musisz narysować ten sam wzór dokładnie tak, jak ustawiony. To fajne oprogramowanie, które pozwala zablokować komputer za pomocą niestandardowego labiryntu.

Eusing Maze Lock to potężne narzędzie zaprojektowane, aby pomóc Ci zablokować komputer jednym kliknięciem ikony na pasku zadań. Chociaż zapewnia inny system blokowania niż ten zawarty w systemie Windows, Eusing Maze Lock umieszcza ikonę w zasobniku systemowym, która pozwala albo natychmiast zablokować maszynę, albo użyć niestandardowego skrótu. Następnie Eusing Maze Lock wyświetli ekran blokady i zabezpieczy komputer.

Ogólnie rzecz biorąc, Eusing Maze Lock to przydatna aplikacja, która spełnia swoje zadanie i zapewnia kilka interesujących opcji konfiguracji, które mogą być łatwo skonfigurowane zarówno przez początkujących, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Możesz określić obraz tła ekranu blokady, zmienić wzór na 4 x 4 lub 5 x 5. Eusing Maze Lock może automatycznie blokować komputer podczas uruchamiania systemu Windows i nieaktywności komputera.

Dzięki tej unikalnej aplikacji zainstalowanej na komputerze otrzymasz naprawdę imponującą aplikację zabezpieczającą.

Pobierz Eusing Maze Lock za darmo program do blokowania dostępu do komputera.  http://www.eusing.com/mazelock/pclock.htm